images

yeni pangi paneli V3

Merhaba Sevgşli; pinyo.net Sevenleri,

Yazıma Başlamadan önce pangi’nin affına sıgınarak özür diliyorum.Yayınlacağım bu makelede bahse geçen yazıları pangi.com.tr bilgisi dışında olacaktır.

Not: Pangi.com.tr Bu makeleyi kaldırma hakkına sahiptir.

Evet Sevgili pinyo‘cular Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle birlikte olmaktan mutuluk. ve kıvanç duyarım. Yine sizlere harika bir birgi vereceğim. Bende tahmin ede biliyorumki sizde sabırsızlıkla vereceğim bilgiyi merak ediyorusunuz. Arkadaşlar 2019 bombası yine pangi mobil sesli chat panelin çıkaracağı yeni pangi paneli V3. Serisidir. Yakın zaman içinde çıkacağını umduğumuz pangi.com.tr yeni chat panelinin sabırsızlıkla beklediyinizi biliyorum Ben şahsen panelinin demosunu gördüm gercekten Yine pangi kendi farkını ortaya koymuş ve harika ötesi bir panel olmuş diye bilirim. Bu panelde yokta yok ne arasanız var. Kısaca bu yeni panel hakkında size bir kaç özeliklerinden bahseteceyim.

mobilLogin
mobilLogin
  • 1.video canlı yayın yapma. youtube.insgram, tv, tarzı
  • 2. Kısa kısa video cekip gönderme. online resim paylaşımı,
  • 3. Aynı anda birden fazla kişi mikrefonda konuşma özeliği sykpe,whatsapp,Tarzı
  • 4.Anlık Bildirim alma geçmişten eski yazıları ilerye alma Yazıları arvişle, whatsapp,Tarzı.
  • 5.Canlı Yayın yaparken Yayına isteyin Kişiyi Yayına alma bir nevi Konuk alma,

Arkadaşlar bu saydıklarım sadece benim dikkatimi çekenlerdir.Emin olun sizinde Çok beyeneceğiniz birden çok özelik bulacaksınız. Pangi.com.tr Adresini takipte kalın ordan bilgi sahibi ola bilirsiniz.

www.pinyo.net Sizlerle gurur Duyuyor www.pangi.com.trYazar: admin

Bir Cevap Yazın