mobil chat

sohbet sitesi

Bu site nedir ..

Türkiyenin ve avrupanın sosyal sohbeti ve dünyadaki herhangi bir ülkeden hoş geldiniz, bu platformun ziyaretçileri Avrupa, Amerika ve Kanada gibi farklı ülkelerden bireylerdir. Nihai hedefimiz, buluşma ve buluşma için insanların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir platform sağlamaktır. Herhangi bir kompozisyon ve arkadaşlık. 

Kullanıcılarımız için işleri daha kolay ve daha ilgi çekici hale getirmek için, doğrudan konuşma, sesli mesaj gönderme ve ayrıca fotoğraf gönderme ve paylaşma ve ayrıca üye olarak kayıt olma gibi özel özellikler geliştirdik.

Senin özelliklerin

Gerçekten ne alacaksın? 

Aslında, kullanıcılara başkalarıyla etkileşimde bulunmaktan sonsuz bir zevk vermek için birçok hizmet ekledik, herkese açık olacak aşağıdaki özellikleri ekledik:

 1. • Yazı tipi türünü, rengini ve boyutunu değiştirin.
 2. • Özel kayıtlı sesli mesajları yarım dakika boyunca gönderme.
 3. • Özel konuşmalarda galeriden veya kameradan fotoğraf gönderin.
 4. • Umumi odalarda ve özel konuşmalarda Smiley kodları gönderin.
 5. • Herhangi bir konuşmacı kitabının simgesini veya görüntüsünü değiştirin.
 6. • Özel ve herkese açık mesajlar belirli bir kişi tarafından göz ardı edilebilir.
 7. • Özel mesajların alınmasını önleyin.
 8. • Odadaki listede bir misafir veya kullanıcı adı bulun.
 9. • Kullanıcı listesindeki ad rengini pembe, turuncu veya mavi olacak şekilde belirtin.
 10. • Odalarda ve özel konuşmalarda gönderilen kısa mesajların arka plan rengini değiştirin.
 11. • Üyelik denetimi, ziyaretçilerin genel olarak çıkarılma ve dilsizden izlenmesini içerir ve adın kırmızı renginin üyeliğini alır.

Bir mobil veya mobil cihazınız var mı?

Mobil uygulama Android ve iPhone, “IOS” olarak mevcuttur ve kablosuz ağlara ya da zenginliğin ağlarına bağlı olarak kullanılabilir. Kablosuz ağı kullanarak daha iyi performans gösterdiği yer. Sohbet, giriş bilgilerinizin ilk kez saklandığı sohbete erişmenizi kolaylaştıracak ve kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde üyelik bilgilerinizi girmek veya her zaman giriş yapmak zorunda kalmayacaksınız. 
Konuk kutusundaki “Sohbet” düğmesini tıklatarak mobil uygulamanıza giriş yapın ya da yeni bir üyelik kaydedebilir ve daha sonra uygulamayı çalıştırdıktan hemen sonra bu arayüzün göründüğü Inter tuşuna basabilirsiniz. Parolanızı unutursanız da kurtarabilirsiniz.

  

 Android uygulamasını veya iPhone’u kullanırken herhangi bir teknik problemle karşılaşırsanız, uygulama içinden Bize Ulaşın seçeneğine tıklayın ve çözmek için doğrudan bizimle iletişime geçin, bu uygulamanın bir kullanıcı olarak açıkça ve kullanıcının diğer sohbet uygulamalarında karşılaşabileceği herhangi bir komplikasyon olmadan başa çıkması kolay bir yoludur.Yazar: admin

Bir Cevap Yazın