sohbet odanızı oluşturun

Kendi sohbet odanızı oluşturun 
Yazılım güncellemelerimiz artık Pinyo Sesli Sohbet kendi sohbet odanızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Adım adım kılavuz her zaman yardım panelimizde mevcuttur veya yardım icin admin arkadaslara sorarak ücretsiz bir oda alabilirsiniz. Ücretsiz bir üyeyseniz sınırlı sayıda kanal oluşturabilirsiniz. Ardından, doğrudan sohbet odanıza sağladığımız bir bağlantı ile ziyaretçilerinizi davet edebilir ve kitlenizi büyütebilirsiniz. Bir YouTube kanalında çalışıyorsanız veya bir yerde toplamak istediğiniz hayranlarınız varsa, bizimle bir sohbet odası oluşturun.

Mobil uyumlu ortam:
Mobil kullanıcılarımızın kolaylığı ve konforu için mobil sürümümüz, mobil cihazlara katılan kullanıcılar için tamamen uygun olacak şekilde yapılır.

Sesli aramalar ve Görüntülü aramalar:
Sadece mesajla değil, görüntülü ve sesli iletişim yoluyla da etkileşim kurma, herhangi bir sohbet ortamına en önemli katkıdır. En son güncelleme kullanıcıları artık ilgili moderasyon ile sohbetlerinde kendi karsi cinsin ile görüntülü ve sesli arama işlevlerini beğenebilir ve tadını çıkarabilirler. Denetleme sadece rastgele
ve istenmeyen aramalardan kaçınmak için BLock. Bu özellikler, örneğin Android ve iOS’ta günlük hayatınızda kullandığınız özelliklerle aynıdır.Bu yeni özelliklerin eklenmesi, sohbet deneyiminizi bizimle çok daha iyi hale getirecektir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir