Sohbet Chat

Pinyo.net bir canlı yayın platformu ve görüntülü sohbet uygulaması olarak hizmet vermektedir. Binlerce kullanıcı, favori yayınlarını izlemek veya canlı yayınlar izlemek için her gün buraya geliyor. Sen de bu topluluğa katıl!

Pinyo.net’i bu kadar özel yapan nedir?

Ücretsiz kullanım

Uygulamayı indirin, kanallara göz atın, tamamen ücretsiz bir şekilde canlı yayınlar izleyin veya kendi yayınlarınızı yapın.

Kayıt şartsız canlı yayınlar

İyi bir internet bağlantısı bulmak zor olabilir. Bu nedenle, uygulamayı canlı hale getirdik ve tüm kullanıcıların herhangi bir kalite kaybetmeksizin ücretsiz canlı akış sağlamaları için gereken minimum bağlantı hızını azalttık. Sadece pinyo görüntülü sohbetini başlatın ve yayın yapmaya başlayın. Uygulama 3G, LTE ve Wi-Fi üzerinde çalışıyor.

HD ses görüntü kalitesi

Yüksek kaliteli canlı sohbet yayınlar daha fazla dikkat çeker. Yayınlarınızı iyileştirmenize ve görüntülenmenizi arttırmanıza yardımcı olmak için uygulamamızı sürekli güncelliyoruz.

Destek platform 

Pinyo görüntülü sohbet uygulaması tüm popüler platformları destekler: iOS, Android, web uygulaması ve masaüstü uygulamasında Sorunsuz bir şekilde işlev görür.

✔ Gelişmiş sosyal etkileşim

Renkli çıkartmalar ve oyun fotoğraflar ile, basit bir canlı görüntülü sohbet sosyal bir oyuna dönüşür. Kullanıcılar favori modellerine hediye sunar ve onları özel kanallara davet eder. Pinyo.net görüntülü sohbet ile eğlenceli sosyal oyunlar oynama şansını kaçırmayın!

Tüm kullanıcılar için güvenlik odaklı ortam

Canlı sohbet uygulaması, herkes için huzurlu ve elverişli olsun diye moderasyon ve admin ekibimiz daima çevrimiçidir. Kullanıcılarımız tarafından gönderilen her kötüye kullanım şikayetini kontrol ediyoruz.

Telefon numarası gerektirmez eposta gerektirmez
Kullanıcıların canlı yayınlar yapmasına ve bir telefon numarası onayı gerekmeksizin canlı sohbet üzerinden yayınları izlemesine olanak sağlıyoruz.

Gerçek insanlar, gerçek duyguların yoğunlaştığı platform.

gercek insanlar tanışın ve onlara içinizden geldiği gibi davranın . böylece yeni insanlarla aşk yaşaya bilirsiniz.

Çoklu dil desteği türkçe,kürtçeü,ingilizce

İletişimin basit ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle farklı ülkelerden insanların iletişim kurmasına ve birlikte eğlenmesine yardımcı olmak için Pinyo.net görüntülü sohbet programını yaptık.

Rahatlamak ve uygulama deneyiminizi geliştirmek için ana dilinizi seçin. Ekranın diğer tarafındaki insanların hayatlarını nasıl yaşadıklarına bakın.

✔ İzleyici olarak nasıl başlanır?
✔Pinyo görüntülü sohbet programını kullanmak için indirim gerekmez.
✔ Herkese açık bir kanalda kalın veya beğendiğiniz modellerle özel bir sohbet başlatın
✔ Yayın yaptıklarında bildirim almak için favori modellerinizi takip edin

Uygulamaya ilk girdiğinizde, herkese açık odada kalabilir ve istediğiniz süre boyunca anonim olabilirsiniz. Üstelik, canlı yayınlar izlemek de çok basittir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir