images

sesli sohbet mobil

Sesli Sohbetin Keyfini Çıkarın – Yabancılarla Konuşurken Yabancılarla Telefonla Sohbet Edin

Hayatımız boyunca, yabancılarla etkileşim söz konusu olduğunda çok dikkatli olmamız söylendi. Ama sen o kişiyi tanıyana kadar herkes yabancı değil mi? Ayrıca, bilinmeyen bir numaradan bir telefon almamamız gerektiğini de söyledi. Bu kurallar, çocuklara uygulandığında tam anlam ifade etse de, yetişkin olarak, önemli bir sesli sohbet mobil odaların keyfine vara bilirsiniz. Pinyo.net sizlere bu imkanı sunmakta. Sizde tanımadığınız insanlarla telefon üzerinden bağlanarak sohbet keyfine vara bilirsiniz.

Dahası, yetişkinlik de bize bunu öğretir; tanıdığınız ve bilmediğiniz insanlar arasında çok az fark var. İlk kategori, tıpkı ikincisiniz kadar itibarınıza ihanet edebilir, incitebilir veya zarar verebilir. Yani, aslında, telefonda yabancılarla konuşmanın korkutucu bir yanı yok. Aslında, bazen dairenizdeki birisiyle konuşurken yanlış tercih gibi gözüktüğünde sadece kalbinizdeki yükü hafifletmek için telefonda yabancılarla konuşmak zorunda kalabilirsiniz.Pinyo Mobil sesli kemaralı sohbet odalarında sizde yeni ve ilk defa tanışacağınız bir yabancıyla hemen sohbet ede bilirsiniz. ayrıca pinyo.net web mobil sitemizde 7/24 saat yetkili arkadaşlarımız tarfından korunmaktadır.

Pinyo.net ile  Dahası, internet çağında çevrimiçi arkadaşlıklar ortak bir manzara haline geldi. Ve sesli sohbet yoluyla onlarla konuşarak çevrimiçi arkadaş olmaya çalışmak, can sıkıntısını ve sıkıcı bir ruh halini uzak tutmanın eğlenceli bir yolu olabilir.

Telefon konuşmalarında yabancılarla konuştuğunuzda, arkanız dedikodu konusu olacağına dair endişelenmenize gerek kalmadan ne istersen konuşabilirsiniz. Ayrıca, büyük bir problemle karıştığınızda, bunun hakkında çok fazla konuşmak isteyebilirsiniz. Artık sırlarınızı şahsen tanıdığınız tüm insanlarla paylaşamıyor olsanız da, meselenizi sesli aramada bir yabancıyla tartışarak her zaman göğsünüzdeki ağırlığı kaldırabilirsiniz.

 Bunun için, Pinyo ile Konuşan kişiler gibi çevrimiçi sesli sohbetleriniz var. Web sitemizde, kredi basamağınızı bozmadan, dünyanın her yerinden insanlarla ücretsiz telefon sohbetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Mobil sesli sohbet odalarına bağlanmak için lütfen linki tıklayın. https://chat.pinyo.net

Diğer iletişim araçları üzerinden sesli sohbeti seçmek için en önemli 6 neden

Günümüzde, mobil sesli sohbeti farklı yaş gruplarına mensup insanlar arasında çok popülerdir ve görüntülü arama, uzun mesafelere ek olarak daha kısa boşlukları kapatmaya yavaş yavaş yayılmaktadır. Mobil sesli sohbet hiç bir extra bisey yapmanıza gerek kalmadan sadece bir WİFİ veya Veri bağlantınız olması yeterli


1 – Telefon kaygısı ile savaşmanıza yardımcı olur.

Eller terliyor, kelimelerden ziyade ağzına tıkanmış pamuk sesleri – telefondaki endişe böyle geliyor. Telefon kaygısı telafi edilmiş bir kelime değildir; Aslında, pinyo ile sorunu çözdüğü doğru . Genel olarak, insanlar, Metin sohbete alışatıkları için halen sesli sohbete odaklamış değiller.

Arama üzerinden metne bağlı kalma alışkanlığı, yavaş yavaş birçok kişiye telefon kaygısı veriyor. Mesele şu ki, telefonu görmezden gelemezsin. Hayatınızın bir noktasında, akrabalarınızla sesli bir görüşme yapmak, uzun süredir kayıp olan arkadaşlarınızla ya da * boğazı temizlemek için * bir röportaj vermek için almanız gerekecek!

Telefonunuzu her açışınızda, stammering yerine pratik yapıp kendinizi aptal yerine koymaya çalışın. Ve bunu yapmanın tek yolu yabancılarla sesli sohbet yoluyla konuşmak. Artık rastgele insanları sesli olarak arayamıyorsunuz çünkü bu onları spam ediyor, bu yüzden daha iyi bir fikir telefonla sohbet etmek isteyen dünyanın dört bir yanından insanlarla bağlantı kurmak. Bu sadece sesli sohbete çevrimiçi olarak katılarak yapılabilir.

2 – Uygun ve hızlı

Metin yoluyla sohbet etmek, cikletin gerilmesine benzer. Konuşma saatlerce sürüklenmeye ve zamanınızı yemeye devam ediyor. Kapak tarafında bir sesli arama hızlı ve kolaydır. Kelimeleri çıkarırsınız, karşı taraf cevap verir ve bir sonraki konuya sorunsuzca süzülürsünüz. Telefon sohbeti yoluyla bir konvoya nispeten daha hızlı sarılır.

Kısa mesaj alışverişinde olduğu gibi sesli sohbette zamanınızı boşa harcamanıza gerek yoktur ve ikisini de ertelemezsiniz. Aynı anda hem metin yapıp hem de başka şeyler yapabileceğini düşünenler için, çoklu görev yapmanın insanların sandığı kadar kolay olmadığını biliyoruz. Aslında bilim, çoklu görev yapmanın sizi daha da geciktirdiğini kanıtlıyor.

Aynı zamanda zihinsel sağlığınız için iyi değildir, çünkü beyniniz böyle sekmeler arasında geçiş yapmak için yapılmaz. Bu, metin sohbetinde telefonunuzu bir elinde tutmak yerine bilim ders kitabınızın sayfalarını çılgınca çevirmek yerine neden telefonda konuşmanız gerektiğini açıklar .

3 – Daha etkileyici

Sesli sohbetin yazılı mesajlardan çok daha iyi olmasının bir başka nedeni de, niyetinizi sesinizle birlikte iletmesidir. Görüyorsunuz, sohbet ederken, pasif agresif ya da sinirlenmiş, sıkılmış vb. Olarak ortaya çıkabilirsiniz, gerçekte konuştuğunuz kişiye karşı böyle hissetmediğiniz zaman. Ancak, bir telefonda konuşurken, ses tonunuz duygularınızı açıklar.

Bu yanlış anlamaları ortadan kaldırır. Dahası, metinler aynı zamanda karşıdaki kişinin kendileriyle ilgilendiğinizi düşünmesini sağlayabilir. Ancak, sesli arama yaptığınızda, bu olmaz. Çünkü, sesli bir aramada, sizinle aynı çizgide olan kişiyi ona özel davrandığınızı hissettirecek kadar bağlı tutmuyorsunuz.

Bu sorunun metinde emojiler tarafından birleştirilebileceğini söylersiniz, ancak bu şekilde çalışmaz. Çünkü farklı insanlar farklı emoji alışkanlıklarına sahiptir. Örneğin, bazı insanlar emojiyi biraz fazla kullanıyor, bazıları emojiyi kullanmakta büyük değil. Emoji kullanımına dayanarak birisinin size ilgisini veya ilgisini çekmeyi denemek basit bir aptallıktır .

4 – Daha dürüst ve kişiselleştirilmiş

Sesli arama da daha kişiseldir. Mesajlaşmaya gelince, bir çok defa, hikayelerimizi kopyalayıp yapıştıracağız. Bu, konuşmaları tam olarak bizim yapmadığımız gibi daha az özgün kılıyor. Ancak, bir kişinin başka seçeneği nedir? Manifatura yorucu. Konu devam ediyor ve parmakların acı çekmeye devam ediyor.

Sesli sohbet nispeten daha kişiselleştirilmiş. Hikayeyi kopyalayıp yapıştıramazsınız ve karşıt kişi bir an gecikmeden yorumlarına girebilir. Ayrıca, daha fazla dürüstlük de var. Sesli sohbetyazılı sohbetin aksine , hesaplandığı şekilde değildir. Mesajlaşırken birçok insan iyi düşünülmüş tepkilerle gelip arkadaşlarıyla oturup bile.

Diğer taraftaki kişi de üçte birinin konvonun bir parçası olduğunu bilmiyorsa, onu aldatmak gibi bir şey. Sesli aramada, insanların bir sonraki hatta ne söyleyeceğini veya çizeceğini söyleyen birine dikta etme olasılığı daha düşüktür. Dürüst fikirlerini öne çıkaran çok fazla şey düşünmek için zaman lüksüne sahip değiller.

5 – Daha güvenlidir

Sesli sohbet de daha elverişlidir çünkü yalnızca bir yönden değil, birçok yönden de daha güvenlidir. İlk önce, telefonda konuşurken, parmaklarınızı yormazsınız. İnsanların aşırı sohbet yüzünden parmaklarını gerçekten yaraladığını biliyor muydunuz? Unutmamak gerekir, telefonunuzla mesajlaşma alışkanlığınız varsa, cep telefonunuzun ani bir ninja hareketinde yüzünüze saldırma şansı her zaman vardır.

Ve yalan söylemeyelim, hepimiz böyle bir akıllı telefon saldırısına en az bir kez maruz kaldık. Sesli aramalar yoluyla konuşmak, böyle sinir bozucu sorunlarla gelmez. İkincisi, sesli sohbet manifaturadan daha güvenlidir çünkü insanlar kelimelerinizi ekran görüntüsü alamaz ve sırlarınızı açığa çıkaramaz. Tabii ki, telefon görüşmeleri kaydedilebilir, ancak bu yaygın bir şekilde gerçekleşmez.

Görüntülü sohbetleraynı zamanda sesli sohbetler kadar güvenli değillerdir, çünkü yüzünüzü açığa vururlar ve sesli sohbet salonlarında telefondaki yabancılarla konuştuğunuzda, rastgele insanları göründüğü gibi yakalamak için istemeyebilirsiniz. Böylece sesli görüşmelerin hem metin hem de görüntülü sohbetlerden daha iyi olduğu söylenebilir, çünkü kişiselleştirilmiş ve güvenlidirler.

6 – daha güzel

İnsanlar mesajlaşmaya o kadar alışmışlar ki, sesli sohbeti yapmanın ne kadar güzel olduğunu unutmuşlar. Sadece birisinin sesli aramada dinlendirici sesini dinlemek çürük bir ruh halini iyileştirebilir. Ayrıca, bugünlerde sesli aramalar çok nadir olduğundan, birisi size bir telefon görüşmesi yaptığında, size biraz daha özel davranıyor gibi hisseder.

Bugünlerde çoğu insan o kadar meşgul ki, günlük hayatlarının acelesi içinde, sevdiklerine zaman bile vermiyorlar. Telefonda hızlı bir konuşma yerine, saatlerce ve saatlerce geçtikten sonra cevaplanan cevaba rastgele bir mesaj gönderilir.

Eğer endişeli hissediyorsanız, sesli aramada birisiyle konuşmak bir metinden çok daha fazla yardımcı olabilir. Sesli sohbette kişinin ağzından çıkan hoş sözler, sıkıntılı bir kişinin kalbindeki duygu fırtınasını sakinleştirebilir. Söylemek güvenli, sesli sohbet telefon görüşmelerinden çok daha iyidir.

Pinyo.net Mobil Sesli chat odalarına bağlanın sesli ve yazılı sohbetin tadını çıkartın.yarıca bir birinden yeni ve yabancı insanlara tanışın. Sizde bu insanlarla tanışmak için sizde hemen yerinizi alın SOHETE BAĞLANMAK TIKLAYIN.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir