mobil chat

sesli mobil chat siteler

Bizim Sesli Mobil chat Siteler

Pinyo.net, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde, arkadaşlarıyla iletişimde kalmalarını sağlayan yeni bir sohbet platformudur. Pinyo.net, ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacak ve hızlı, güvenli, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve video, ses sunacak tüm cihazlarda, cep telefonlarında veya tabletlerde veya masaüstünde çalışan. Konuşmamız, diğerlerinden tamamen farklı, modern bir mobil sesli sohbet platformudur. Uygulamamızın amacı temiz, temiz bir sohbet deneyimi sunmak ve sohbet odalarını tekrar en iyi hale getirmek ve modernize etmektir.

Görevimiz Mobil sesli chat siteler arasında birinci olmak.

Konuşma 30 Aralık 2018’da anlaşmazlığa alternatif olarak başladı. Chat desteğimiz şimdi çeşitli özellikleri desteklemektedir: metin, fotoğraf, video, ses,belge ve paylaşım konumunun yanı sıra video konferansı gönderme. Sohbet mesajlarımız Pangi ile güvendedir; bu sayede mesajlar kullanıcılar tarafından gönderilir, yani veritabanımıza kaydedilmez ve We-talk dahil hiçbir üçüncü şahıs onları okuyamaz veya dinleyemez. Ürün kararımızın arkasında, insanlara en iyi benzersiz özelliklerle desteklenen en iyi sohbet deneyimini verme arzusu var.

Slider

pinyo.net takımı

mobil sesli chat sitelerinde 5 yıllık tecrübeye sahip olan fazil Murat‘ın kurduğu Mobil sesli sohbet,kameralı chat, sesli chat, uygulamasıdır.pinyo.net ekibi çok sıkı çalışıyor. Siz ziyaretçilerimize daha kaliteli bir ortam sağlamak için elinden geleni yapmaya devam ediyorlar.Yazar: admin

Bir Cevap Yazın