Sesli Chat

Merhaba;Pinyo.net,Ve mobil sesli sohbet sevenler.

Sesli Sohbet Nedir. Sesli Chat Nasıl Yapılır ?

Sesli Chat ve Sesli sohbet, internet üzerinde iletişim yöntemlerinden birisidir.Yaklaşık 12 sene öncesinde voice alanında Dünya’da uygulanan bu sistem sayesinde kullanıcılarıyla beraber aynı anda sesli ve görüntülü sohbet yapabilme imkanına sahip olunmaktadır.Günümüzde iletişim teknoloji olarak iletişim olmazsa olmazlarımızdan olup, maliyeti oldukça yüksektir.İnsanlar sevdikleri, dostları, arkadaşları ve sevenleri ile iletişimi sağlayabilmek için genelde daha kolayını ve ucuzunu tercih etmek için çaba gösterirler.

Sesli chat, bu zaman zarfından bir çok siteye  vioce odalarını kiralamıştır. voice sistemi olarak  bu projye adım attıktan sonra bir çok bayilik türkiye’den ev sahipliği yapmış bulunmakta Sesli chat asıl kruucusu  kimdir halen bilinmemekte bu 12 yıl süreç içinde bir çok kez el deyişmiş bulunmakta. Son olarak sanal dedikoduları ele almış olursak şimdiki sesli chat kurucusu devran nickinde kanada yaşayan bir adam olduğunu söylenir. Bu bilgi sadece sanal forum ve chat sitelerinde dolaşan asılsiz bir bilgi diye niteliyorum ben .

directlogin
directlogin

Sesli chat,SpeakyChat  bünyesi altında hizmet vermektedir. kulanmış oldukları yazılım sadece pc girişli oldugunu biliniyor herkes tarafından.  bu yazılım  bilgisiyarına yükleyen arkadaşlarına şunu demek istiyorum  bilgisiyarınız artık başkası kontrul altında olduğunu bilmeniz gerekir.

Artık bu sistemi tarihe  gömecek bir yazılım  ortaya cıkmıstır. Pinyo.net Mobil sesli chat platfrm hem sesli hemde  yazılı chat uygulaması sizlerle faliyette. hiç bir yazılım yüklemenize gerek duymadan hem biligisiyar,tablet,telefon,ipad,ios, adnroid,  Sorunsuz bir şekilde sophbet ede bilirsiniz. Speakchat sesli chat yazılımları sadece internet explorer Tarayıcısını deskleklemekte.Pinyo.net mobil sesli chat sistemi opera,cherome,mozilla,firefox, bütün tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta.