unnamed

Pinyo Mobil Sesli Sohbet

Merhaba;Pinyo.net Mobil Sesli chat Uygulama,Kullanıcıları,

Pinyo, 1 Numaralı Canlı Grup ve Sesli Sohbet,Yazılı Chat Uygulamasıdır. Aynı zamanda eğlendiren ve güldüren topluluğa sahiptir. Mobil Sesli Sohbet‘leriniz ile beraber  yakınlardaki ya da dünyanın her yerinden insanlarla oyunlar oynama imkanı sağlar.Oyun tarzı genel olarak kültür,bilgi,beceri,kelime oyunları üzerinde inşa edilmiştir.
Yeni arkadaşlar edinmek mobil sesli chat uygulamasıyla bu kadar kolay olsa gerek.
Her gün binlerce İnsanın  uygulamaya dahil olduğu pinyo !! mobil sesli chat sohbet odallarında sizde yerinizi almak istemezmisiniz.Seçim yapılabilecek tonlarca konu mevcutken, +50 ülke zaten kapsama alanındadır.
Uzakta olan arkadaşlarınızla sanki yanınızdaymış gibi parti yapın:
Arkadaşlarınız nerede olursa olsun ,Grupta yapılan sesli sohbetle ve yazılı chat  en sevdiğiniz müzikleri odanın içinde yayınlayabilir, karoke yapabilir, grup sohbetinde doğrudan oyunlar oynatabilirsiniz. Haydi Partiye!

MOBİL SOHBET ÖZELLİKLER:

ÜCRETSİZDİR3G, 4G, LTE veya Wi-Fi üzerinden ücretsiz canlı Mobil sesli sohbetin keyfini
çıkarın.

mobilLogin
mobilLogin

GENEL SOHBET ODALARI – binlerce konuyu kapsayan YAKININDAKİ veya DÜNYANIN DÖRT BİR AYNIANDA  BiNLERCE mobil sesli  sohbet odalarına göz atın.

ÖZEL KONUŞMALAR – Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla bire bir özel metin ve sesli sohbet gerçekleştirin.Ayrıca bu uygulama hiç bir ücret talep etmemektedir.

SOHBET OYUNLARI – Oyunlarınızı doğrudan sohbet grubunuzda oynayın! kültür,beceri,bilgi,kelime,oyunları.

SANAL HEDİYELER – Çılgın animasyonlu hediyeleri sevginizi ifade etmek için gönderilebilirsiniz.

PAYLAŞIN VE TAKIP EDIN  – Favori MOBİL SESLİ SOHBET ODALARINIZI Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat ve daha pek çok programlardan , arkadaşlarınızı ve yeni takipçilerinizi davet ederek paylaşabilirsiniz.
En yeni haberlerden, güncellemelerden ve etkinliklerden haberdar olmak için bizi takip ediniz:

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir