pinyobanner

Duyuru Mobil sesli chat paneli

Merhaba; Pinyo.net,Üye ve Ziyaretçileri,
Bugün Sizlere panginin yeni duyuru hakkında bilgi vermek istiyorum ben sizinde bilmenizde fayda vardır diye düşünüyorum
Arkadaşlar pangi son duyurusunda sitede bulunan yıldızlar hakkında şöyle biseyden bahsetti.Duyurunun tamamını aşada bulunan satırlarda okuya bilirsiniz.

Yeni çıkacak olan güncelleme ile birlikte Rütbe (yıldız) sistemi en fazla 8 adet eklenebilenecek. Bu sebeple güncelleme tarihine kadar sistemlerinizi 8 rütbeye göre yapılandırmanız güncelleme sırasında oluşacak itirazların önüne geçmiş olacaktır. Rütbe sistemi, sitenizin temel direğidir, yapı taşıdır. 20 adet yıldız ile sitenizin kalitesini ve ciddiyetini yitirmesine sebep olmaktadır. Buradaki amaç, rütbe (yıldız) sistemine olan ilginin ve değerin yükselmesini sağlamaktır. Yetkiler olduğunu gibi kalacak ve yenileri de eklenecektir ama yıldızlar en fazla 8 adet olacaktır. 2-3 ayda 1 kere yeni bir yıldız eklenecektir, bu sayede siteniz ve haliyle rütbeler daha da ilgi görecektir. Örnek verecek olursak; 20 tane yıldız sistemi var ve X sitede sadece 16. ve 20. arası yıldızlar kullanılıyor. Geriye kalan 16 tane yıldızı kimse ya kullanmak istemiyor ya da talep görmüyor. Bu da gereksiz yere kalabalığa ve kalitesizliğe yol açmaktadır.
Şayet Böyle Bisey olursa bence Bütün Siteler içinde güzel olacaktır. Tabiki bazı site sahiplerini rahatsız ede bilir bu durum ama yinede saygı duymak lazım sistem kurucusuna.Yazar: admin

Bir Cevap Yazın