logo

Mobil sesli chat yarışma

Merhaba; Sevgili Pinyo.net sevenler.

Bügün Sizlere yarın akşam yapılacak olan mobil sesli chat siteler arası yarışma hakkında bilgi vermek istiyorum. Yarın akşamki yapılacak olan odalar arası yarışma TÜRKİYE saat’iyle saat 22:00 başlayıp 00:00 bitecek olaran yarışmamızda bütün üye,misafir,yetkili, arkadaşlar davetlidir. Odalar arası yarışmalarda kesinlikle odalara BOT atmak yasaktır. Bazı oda sahipleri yarışmayı kazanmak için bunu illegal yolarda bot atıyorlar odalarına . BOT atmak kesinlikle yasaktır. Şahiyet odalarda bot tespit edilirse yarışmaya katılan oda kesinlikle diskalife olacaktır. Bu yüzden bot atmak marifet değildir.

Odalar arası yarışması

Mobil sesli chat odalar arası yarışmanın yapılacağı site bu hafta www.pinyo.net mobil web sitesi üstelenmiştir. Bütün gayemiz kurallara uygun hile yapmadan güzel bir yarışma geçermektir. sizde bu odalara destek vermek isterseniz allta sıralama yaptığım odaların herhan gibi birisnde destek vere bilirsiniz.

NOT:Sitemizde Odalar Arası Yarışma Olacaktır yarin (31Mart pazar) türkiye saatiyle 22:00/23:00:0 Arasında Olacaktır..https://pinyo.net www.pinyo.net Dostlar odası olarak katıldığımız bu yarışmada siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarım.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir