mobilsohbet

Mobil Sesli Chat VIP

VIP Üyeliği ve Neden

Tüm gerçek ve doğrulanmış kadınlara ücretsiz VIP üyelik hesapları sunuyoruz. Sohbet odamızda onlar için suistimal etmeye çalışan kişilere karşı koruma sağlıyoruz. VIP hesabı size aşağıdakiler gibi özel özellikler sunar: Özel sohbetler engellenir (Önce sohbete katılmazsanız), tüm kullanıcılar için Engelle seçeneği mevcuttur ve adınız listenin en üstünde parlak turuncu renktedir.


Ücretsiz vip hesabı kullanın?

 1. Seni suistimal etmeye çalışan yabancılardan uzak dur.
 2. Rastgele halklardan istenmeyen özel mesajlar için endişelenmeyin.
 3. Spam göndericilerden, tacizcilerden ve bilgisayar korsanlarından güvenli sohbet.
 4. Sohbet adı listemizdeki özel kullanıcı rengi.
 5. Kullanıcı grubunun başında olacaksınız.

VIP Üyeliği Nedir ve Kimdir?

 • Tüm vip üyelerimiz, sohbet yöneticilerimizden biri tarafından doğrulanan gerçek kadınlardır.
 • Tüm vip üyelerimiz cam fahişe mi? Pinyo.net mobil sesli chat odalrımızda hiç bir sekilde bunlara yer vermemektedir.. Hepsi, sohbet odamızdaki erkeklerle aynı kanalda sohbet yapmak isteyen gerçek kadınlardır. ve Gayet seviyeli bir mobil sesli chat ortamı kurmaktalar.  VIP üyelerimiz aynı zamnda bütün sohbet odalarında komut kullanmaya sahiplerdir.
 • VIP üyelerimiz sadece sohbet etmek ve eğlenmek isteyen normal bir bayan konuşmacı.
 • VIP üyelerimize kamera üzerinden veya kamera gösterileri için ödeme yapılmaz. Hepsi istedikleri gibi gelip gitmekte özgürler.
 • VIP üyelerimiz cam şovlarda yapmak istediklerini yapmaya karar veriyor. Onlar burada kendi istekleriyle ve ne yapacakları söylenmiyor.
 • VIP üye hesabımız, istenmeyen tüm özel mesajların engellenmesine izin verir.
 • Sohbet odamızda VIP üye olmak için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Ancak, sohbet odamızı kullanmak için 18 yaşından büyük olduğunuzdan ve gençlerin yetişkinlerin sohbet odalarındaki üyelerini seçmelerine izin verilmediğinden emin olun.


Yazar: admin

Bir Cevap Yazın