mobileseslisohbet

Mobil cihazınız var mı?

Pinyo.net Mobil chat uygulamamız Android ve IOS‘da mevcuttur ve kablosuz ağlarda ve 3G,4G,4.5G,5G de kullanılabilir. Ancak, kablosuz bir ağda en yüksek düzeyde performans gösterir. İlk kez giriş yapmayı denediğinizde giriş bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt altına alınmamakta.u, web sitemize mobil uygulama üzerinden erişmek istediğiniz her zaman giriş bilgilerinizi girmeye devam etmeniz gerekmez.
Konuk sekmesi olarak giriş yaparken “Sohbet” düğmesini tıklatarak ya da uygulamanın başlatılmasından sonra uygulamanın ana arayüzünde bulunan Giriş ve sonra Giriş’e tıklayarak mobil uygulamadan giriş yapabilirsiniz. Parolanızı unutmuş olmanız durumunda da bu yöntemle alabilirsiniz.

Mobil sesli chat web sitemizde sınırsız sohbet imkanı sağlamakta diledğiniz saate girip sohbet odalarında sohbete katıla biliriniz unutmayınki pinyo.net mobil chat sitemiz 7/24 hizmet vermekte 24 saat kesintsizmobil sohbet odalarımıza bağlana bilirsiniz. Bunun için hiç bir ”ücret” talep edilemez.

Pinyo.net sesli chat alanında kendini aşmış bir durumda şuanda şimdiki konumu dünya çapında katılan binlerce kullanıcıya ev sahibi yapmakta. Sizdebu güzel platformda yerinizi almak için ne duruyorsunuz ?

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir