Mobil chat

Bizim Mobil chat odalarımızda, onların, enerjinin oldukça akıcı ve akıcı bir şekilde akmasını sağladığından emin olmalarını sağladığından emin olduklarını bilmeniz önemlidir. Her ne kadar farklı insanlar farklı odalara sahip olsa da, her şeyden önce, her ne kadar her şey ne olursa olsun, karşımızdakide insan olduğunu unutmayalım.

 1. 1. Lütfen, herhangi bir kullanıcı için bir Hediye Paketi Seçmeyin! Bu, her şeyden önce yapılmakta ve sohbet ayrıcalıklarınızdan kurtulmakta başarısız olmaktadır.
 2. 2. Mobil chat kullanıcı istediği gibi kullanamaz. Eğer Chât Mänâr kendinizi alabileceğini hissediyorsa değiştirirsiniz.
 3. 3. Hiçbir kullanıcının taklit edemeyeceği bir kullanıcı olacaktır.
 4. 4. Başka hiçbir şekilde sonuçlanmadı.
 5. 5. Hiçbir dalgalanma yok. Eğer söylemediğin şeyi beğenmediysen, ilk kez görmezden gelmene izin verirsin. Eğer kendi başınıza gelmiyorsanız, bir ev sahibi ile görüşün.
 6. 6. Üyeler, daha önce hiç kimsenin istediği şeyi yapmalarını zorunlu tutmazlar.
 7. 7. Ayrıca, her türlü bilgiyi ve her türlü bilgiyi verme hakkına sahiptir.
 8. 8. Bir başka üyeden kişiden kişiye sohbete katılmama talebinizi reddetme hakkı da vardır. Onlar bir şey değil, bir ev sahibi olarak kabul edildi.
 9. 9. Kendileriyle bir fotoğraf çekmeden önce ana bilgisayarlardan izin al.
 10. 10. Onaylamama, talep etme, özel veya açık sohbetlerde başka sitelerin tanıtımını yapamazsınız. Oynamak istediğinize saygı duymak üzereydiniz.
 11. 11. Herhangi bir saldırganın kabul edilemeyeceği bir dil, aynı zamanda söz konusu olmayacaktır. Kendinizi ne kadar bekletirseniz saklayın.
 12. 12. Hiçbir zaman, her şeyden önce, ya da ek olarak ѕlurѕ sohbette sohbet edilecektir.
 13. 13. Bir şey yapmadı. Kendinizi, ırk konusunda sıkıntıya maruz kaldığınızı görürseniz, her şeyden önce, din, her şeyden önce, sadece bir gün için durun. Hiçbir şey yapmadıysan ne yapardın, hiçbir şey yapamazsın.
 14. 14.Mobil chat odasındaki kafanıza dikkat edin. Bizim sohbete ilişkin bir görüşme kurallarımız, kendi yorumunuzu yapmayı beklememenizi sağlar. Diğer üyelere karşı koyamayacağınız kabiliyetleri dikkate almayın. Bu saldırgan olmak için değil. Zamanınızı seçin ve sohbetimizde.
 15. 15. Açık olun. Hayatın birçok yönünü beğenirseniz, aynı odada kalmak da zor olur. Ayrıca, bir profili oluştururken, aynı zamanda kendileri hakkında bir şeyler de içermeli. Bunların her ikisi de kendilerine ait olmalı ve diğer kişilere ait olmamalıdır.
 16. 16. Mobil chat ve ayrıca “top” seçimi yapmanıza izin verilmez.
 17. 18. Mobil chat odalarında Rengarenk, ırkçı, ırkçı veya başka türlü saldırgan şeyler yasaktır.
 18. 19. Hiçbir odada herhangi bir türün bulunduğu odada herhangi bir işlem yapılmaması.