Kameralı Mobil Chat

Merhaba;Pinyo.net mobil sesli sohbet sevenler.

Pinyo.net,Seviyeli bir ortamda yeni arkadaşlarla kameralı sohbet ve tanışma imkanı sunuyor.
Tanıştığınız kişilerle özel mesaj bölümünden kameralı ve yazılı görüşme yapabilirsiniz.
Genel mesaj bölümünden odadaki tüm kullanıcılarla Mobil sesli sohbet chat yapabilirsiniz.
Odadakilerle sohbet ederken belli aralıklarla çıkan genel kültür sorularını aynı anda cevaplayabilirsiniz.

Mobil sesli Chat Kullanıcıların cinsiyet,yaş,şehir,kamera bilgilerini ekranda görebilir, profil resimlerini inceleyebilirsiniz.
Yazışmak istediğiniz ve Özel mesaj bölümü kapalı olan kullanıcılara yazışma teklifi gönderebilirsiniz.
Karşılıklı olarak belli bir süre yazıştığınız kullanıcıya kameralı görüşme teklifi gönderip karşı tarafın kabul
etmesi ile kameralı mobil chat yapabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri, sohbet siteleri içerisinde en kalitelisi. Arkadaş bulma, arkadaşlık kurma çok kolay.

  • Kameralı mobil chat odaların Bazı Özellikler: – Özel mesaj bölümünden bire bir kameralı görüşme – Fotoğraf gönderimine izin veren kullanıcılara kameradan anlık çekilen fotoğraf gönderilebilir – Aynı anda birden fazla kişi ile özel mesajdan yazışabilme – Kameradan çekilen resmi profile ekleyebilme – Kişileri arkadaş listesine eklebilme – Karşılıklı olarak birbirini arkadaş listesine ekleyen kullanıcılar offline mesaj yolu ile haberleşebilirler – Arkadaşların sisteme son giriş tarihi sorgulanabilir – Genel kültür sorularına aynı anda cevap verip odadaki diğer kullanıcılarla yarışılabilir – Sohbet odaları arasında geçiş yapılabilir – Genel mesaj bölümüne yazarken renkli yazılabileceği gibi sunulan ikonlar da kullanılabilir – Misafir girişi ile test edilebilir.Üye olurken facebook kullanıcı adıyla da üye olunabilir – Kullanılan nicklerin cihazda saklanmasını sağlayıp istenilen nickle kolayca giriş yapabilme imkanı – Kameralı görüşmede ilk görüşmenin filtreli ekrana gelmesi,kullanıcı onayı ile filtrenin kaldırılması – Kameralı görüşmede görüntü şikayeti yapabilme