İnsanlar Neden Sohbet Ediyor?

Ücretsiz mobil sesli chat ve web kamerası sohbet odaları sunuyoruz. En popüler sohbet odamız “Sesli kamerali Sohbeti” dir, sohbet etmek için üyelik veya kayıt gerekmez, sitede ödeme yapma seçeneği bile yoktur!

Bunlar Pinyo.Net`in önemli sohbet özellikleridir.

Görüntülü Sohbet: Sesli Chat sesli Sohbet odalarımız herkesin web kameralarını ücretsiz olarak izlemesine veya görüntülemesine izin verir. Videonuzu yayınlamaya başlamak için web kamerası simgesini tıklamanız yeterlidir.

Telefonunuzda Sohbet Edin: Apple ve Android telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlardaki kullanıcılarla iletişim kurun. Hız için optimize edilmiş mobil sohbet sayfamızı deneyin.

Dosya ve Görüntü Aktarımları: Resimleri kişilerle veya tüm odayla paylaşın. İstediğinizi paylaşın, herkes bir resmi görebilir!

Özel Avatarlar: Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok avatarımız var , ancak kendi resminizi yükleyebilir veya daha önce çektiğiniz bir resmi de kullanabilirsiniz.

Anlık ve Özel Mesajlaşma: Sohbet içindeki herkese özel mesaj (PM) veya “fısıltı” yapabilirsiniz. Ekranlarında özel bir mesaj açılırken, oda metninde bir “fısıltı” belirir, ancak yalnızca hedeflediğiniz kişi görüntülenir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir