pinyomobilseslichat

Html5 mobil sesli chat

HTML5 Sohbet odaları

Pinyo.net mobil sesli chat ve Flash işlemcisi ile HTML5 sohbet işlemcisi arasındaki fark nedir?

Mobil sesli chat HTML5 Chat, 123 Flash Chat’in performansını önemli ölçüde artırdı ve iPhone, iPad, Android Cihazlar ve PC’lerde harika çalışıyor.

Android uygulamayı indirmek için resmi tıklayın.

pinyochat
pinyochat

%100 daha Hızlı yükleme

Yükleme hızı Flash istemcisinden çok daha hızlı; Artık HTML5 sohbeti, sohbeti flash player yüklenmemiş olsa bile yükleyeceğinden Flash player artık önemli bir rol oynamıyor.Mobil sesli chat odfalarımızda artı 123flashchat sistemide entegre edilmistir.

HTML Video Sohbeti Destekleniyor ve PPM / PPV Etkin

Görüntülü sohbet özelliği HTML sohbetinde mevcuttur (ancak masaüstü sürümüyle sınırlı) ve hatta yüksek tanımlı bile olabilir! Ayrıca, 123 PPV Yazılım ailesi ürününde, PPV / PPM mevcuttur ve çevrimiçi satışa video satmak veya PPM / PPV hizmeti sunmak için başlayabilirsiniz. ayrıntılar

HTML Sohbeti için Canlı Gösteri ve Sosyal Özellikler Ekleyin

Kayan yazı mesajları, teklif kanepe, Facebook hayranı, Facebook benzeri, Twitter, oyunlar, YouTube gibi sohbeti daha eğlenceli ve çekici hale getirmek için HTML5  sohbet odalarıistemcisine daha fazla sohbet eklentisi eklenmiştir. vb.

Medya Oynatıcı / Youtube Mesajı Etkin

Pinyo.net Chat odaları HTML5 istemcisini, getirdiği medya oynatıcı ile zenginleştirdi. Odada müzik, video veya youtube klipleri çalabilirsiniz ve sohbeti sınava sokacak ve büyüleyici hale getirecektir.

  1. MP3 / RADYO MP4 / OGG / RESİM VİDEO vb. Desteklenmektedir.
  2. Youtube desteklenmektedir.
  3. Duraklat / Oynat işlevi gerçekleştirilir.
  4. Ses kontrolü gerçekleştirildi.
  5. Medya oynatıcı küçültülebilir, büyütülebilir ve tam ekranda gösterilebilir.
  6. Oynatma listesi için yinelenen / önceki / sonraki gerçekleştirilir.
  7. Otomatik yeniden boyutlandırma gerçekleştirilir, yükseklik ayarlanmış bir değere düştüğünde medya oynatıcı en aza indirilir.

Moderatörlü Sohbet Modu

Yönetici / moderatör ,admin, yönetilen sohbet modunu şimdi HTML5 istemcisinde etkinleştirebilir. Şimdi flaş istemcideki sohbeti kontrol etmek için harika bir şekilde genişletmeye yardımcı olmak için kullanılır, aynı HTML5 istemcisine de gider.

Kullanıcı Listesi Konumu

Kullanıcı listesinin konumu yönetici panelinde sağa veya sola değiştirilebilir. Kullanıcı panelini kullanara online kişileri aktif olup olmadığını göre bilirsin.

HTML5 Sohbet İstemcisi Aynı Anda Bilgisayarları ve Mobilleri Destekler

HTML5 sohbeti kullanarak cazip bir adım farklı müşterilere uyumluluğu olacaktır. PC, iphone, ipad ve android cihazlarda güzel çalışır. Bu tür bir uyumluluk kesinlikle web yöneticinizi, kullanıcılarınızı ve kendinizi kolaylaştıracaktır.

Sohbetin Geleceği, HTML Sohbeti

Her ne kadar HTML sohbet tamamen flash sohbet yerine olabilirse hala tartışmalar olsa da, hiç kimse yeni şeylerin ortaya çıkma cesaretini abartmayabilir. Flaş yok, java ya da ajax yok, yakında her şey saf HTML olacak.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir